top of page
222.jpg

אודות

מי אנחנו, מה אנחנו, למה כמעט כולם בוחרים בנו?
ארטק היא חברה קבלנית טכנולוגית לביצוע עבודות גמר בבנייה. בואו נפרק את זה:
"חברה קבלנית" - ארטק-און בע"מ ח.פ 516576436 היא חברה בע"מ המשמשת כקבלן ראשי לביצוע פרוייקטים בתחום הבנייה בתום שלב בניית השלד.

"טכנולוגית" - בין מקימיה של החברה, מהנדסי תוכנה שביחד עם קבלני בניין זיהו את הפערים הטכנולוגיים בעולם הבנייה, ומיד הנדסו פתרונות כדי לאפשר ללקוחות פתרונות מדויקים יותר, יעילים יותר, משתלמים יותר.
שתי דוגמאות בולטות מיני רבות - האחת: שיטת התמחור שלנו שונה משום שאנחנו משתמשים באלגוריתמים שסורקים את המרחב הדיגיטלי, פותרים משוואות המכילות פרמטרים בהם מדדי תשומות, מחירונים וגורמים נוספים שניתחנו, ומאפשרים לנו להציע מחיר אטרקטיבי ללקוחותינו, עבור מוצרים איכותיים יותר, תוך שמירה על רווחיות עבור החברה ומחלקות הפיתוח שלה. 
דוגמה שנייה בה הטכנולוגיה באה לידי ביטוי -
אצלנו תקבלו משתמש וסיסמה למערכת שתאפשר לכם לדעת כל זמן נתון מה סטטוס הפרוייקט שלכם. מוזמנים לקרוא את זה שוב. כן, אנחנו מבינים את המשמעויות של זה עבורינו, את המחויבות, את הצורך בירידה לפרטים.
 

"לביצוע עבודות גמר בבנייה" - אנחנו נוכל להצטרף למסע שלכם רק לאחר הנקודה בטיימליין שבה יש בידיכם תכניות לביצוע פרוייקט הבנייה שאתם חולמים עליו, קרי אתם או אתן, כבר נפגשתם.ן עם המעצב.ת/אדירכל.ית, השלד כבר עומד, וכל שנותר הוא להגיש לנו את הקבצים, לקבוע גאנט סיורי שטח ולמידת משימה, להשען אחורה, ולהנות מהצפייה בתהליך המימוש של החזון שלכם ההופך למציאות (ולכן התחום נקרא- עבודות גמר). אתן מנכ"ליות של חברה גדולה שרכשה מספר חללי עבודה? אתם בעלים של משרד פרטי? משפחה שהחליטה לשדרג את הבית?
מחלקת ניהול הלקוחות שלנו לרשותכם. 

במסגרת התקציב של כל לקוח - אנו נמצא את הפתרונות כדי לעזור ללקוחותינו לחיות במרחבים חכמים יותר, בטוחים יותר, וירוקים יותר, תוך כדי שיקוף הסטטוס של הפרוייקט בכל זמן נתון באמצעות מערכות מתקדמות.

התבוננות בלוגו של החברה מספר בדיוק את זה - אנחנו חיים את תחום הבניין ולכן המסגרת בצבע הכחול היא ה-C במילה Construction.
לתוך עולם הבניין, אנחנו יוצקים את האמנות והטכנולוגיה, ולכן הלחם המילים ARTE שמורכב מהמילים Art  ו- Technology מוצג בתוך ה-C, שבעצם יצרה צורה של חץ לתוך עצמה. הבניינים המרומזים על האות C כמובן מחזקים את ליבת העשייה שלנו, תחום הבניין.

ארטק במשימה להביא את הדיוק והיצירתיות מעולם ההייטק לתוך עולם הבניין
עם יותר מ-15 שנות ניסיון בתחום הבניין והטכנולוגיה, החלטנו להקים את החברה שתמזג את שני העולמות. ארטק היא השלב הסופי באבולוציה של חברות בין קבלן בתחום הבניין ויזם בתחום הטכנולוגי. המיזוג הוחלט לאחר ששני חברים שגדלו יחד, הבינו שתחום הבניין עשה כברת דרך ראויה לציון, אך עדיין חונה בקטגוריית הלואו-טק.

מרבית הקבלנים בתחום טרם טיפסו את המדרגה הטכנולוגית בכלל שלבי הביצוע של פרוייקט- החל משלב למידת המשימה ותכנון הביצוע לפרטים, כלי העבודה שבאמצעותם מוציאים את התכנית לפועל, והמוצר הסופי שנמסר ללקוח. בתוך כך, מנגנון השיקוף של סטאטוס הפרוייקטים מאוד מיושן עד כדי לא קיים אצל חלק מהקבלנים.
מיזוג של המון שנות ניסיון בתחום הבניין ובתחום הטכנולוגי, הוליד את הבשורה של אמנות, טכנולוגיה ובניין.

המוצר שלנו: עבודות גמר עם פתרונות טכנולוגיים בתחום הבינוי לשדרוג המרחבים של לקוחותינו. בין אם היעד שלך הוא להפוך את המשרד לחכם או את ביתך לירוק וחסכוני במשאבים, אנו נהיה שם כדי לוודא שהיעד הושג ברמה מעל הנדרש, בפרמטרים של פונקציונאליות, אסטתיקה וכמובן איכות ביצוע. בשורה זו עטופה באחריות של החברה לכל אורך הדרך. כאנשי עסקים שמבינים את ערך השקיפות, אנו משתפים את לקוחותינו בהחלטה שאנו נשקיע כמה זמן שיידרש כדי לוודא שכל אחד ואחת מלקוחותינו יבחרו להמליץ עלינו כבעלי הפרוייקט הבא מתוך ערכים משותפים של יושרה ומקצועיות.

ברור לנו שתגיעו עם תקציב שהשקעתם את זמנכם בתכנון שלו ולכן אנחנו נתחייב לעמוד בו. ברור לנו שזמנכם יקר אף יותר ולכן נתחייב למסירה בזמן שהסכמנו עליו. 

businessman-pointing-his-presentation-futuristic-digital-screen.jpg

המחלקות שלנו

ארטק פועלת בשני צירים מקבילים: ציר התכנון וציר הביצוע, באמצעות חמש מחלקות: מחלקת תכנון ואנליזה (Plan&Analyze), מחלקת ביצוע ופיקוח (Orchestrator), מחלקת מחקר ופיתוח (R&D), מחלקת בקרת איכות (QA) ומחלקת ניהול לקוחות (CRM).

Graphs

מחלקת תכנון ואנליזה - Plan & Analyze
בתום שלב קליטת פרוייקט, כלל הנתונים של הפרוייקט נאספים לתוך התוכנות של ארטק לביצוע אנליזות על מנת להפיק
בצורה מדוייקת את המשמעויות של הפרוייקט מבחינת מסגרות זמנים ותקציב, בנוסף לניתוח מקתג"ים (מקרים ותגובות).

מחלקת ביצוע ופיקוח - Orchestrator
המחלקה המבצעת מקבלת ממחלקת התכנון את כלל הפלטים ומכניסה את הפרוייקט לשלב הביצוע. נגזרות המשאבים, בדגש על מסגרות הזמנים והתקציב כבר הוכתבו, וכל שנותר למחלקה הוא להוציא לפועל את התכנית בצורה המדויקת והאיכותית ביותר. גם בשלב זה, מחלקת ה-QA שלנו מבקרת את התהליך. מחלקת ה-QA נכנסת בתום כל שלב על מנת לוודא שאין פשרות על איכות השלבים שבוצעו עד כה.

Work Desk
Lined Up Books

מחלקת מחקר ופיתוח - R&D
לצד הפרוייקטים שהחברה מובילה בשוטף, מחלקת המחקר והפיתוח מנתבת אנרגיות לטובת בחינת הטכניקות הקיימות כיום בתחום הבניין ושיפורן, לצד שיתופי פעולה מול חברות הנדסיות למציאת פתרונות טכנולוגיים יעילים לאתגרים שעלו מהשטח. אם לדוגמה איתור נזילה במערכת האינסטלציה הוא בעיה חוזרת עם פתרון מסורבל, אנחנו נוביל את מידול הפתרון ובחינתו בשטח באמצעות מחלקה זו. 

מחלקת בקרת איכות - QA
לכל אורך השלבים ב-PipeLine, מחלקת זו מופעלת על מנת לוודא את טיב הביצוע. אם מחלקת התכנון הוציאה פלט שגוי שממנו נגזרות משמעויות שגויות, אז הדבר יגרום לשיבושים במהלך הביצוע. מחלקת בקרת האיכות אחראית לוודא שכל המחלקות מבצעות את המוטל עליהן באופן מדויק לפי הסטנדרטים של ארטק. מחלקה זו חונה בשני הצירים משום שהן בציר התכנון והן בציר הביצוע , החברה בוחנת כיצד להתייעל מבחינת מטודות וטכנולוגיות חדשות. בציר התכנון עלינו להתייעל במנגנוני התכנון, וכמובן לתכנן את הניסויים. בציר הביצוע עלינו לוודא שהחדשנות הנבדקת יוצאת לביצוע בסטנדרטים הנדרשים

Working in a Sunny Office
Work Desk

מחלקת ניהול קשרי הלקוחות - CRM
הערכים המובילים את החברה הם יושרה ומקצועיות. על מנת לעמוד בהבטחת היושרה, ארטק חושפת בפני לקוחותיה את המערכת השקופה: כל לקוח/ה של ארטק, בן אם עסקי או פרטי, יקבל  הרשאה לתוך מערכת ניהול הפרוייקטים שלנו, שבה יוכל המשתמש לצפות בשלבי ההתקדמות של הפרוייקט שלו או שלה בכל זמן נתון. אתם קוראים נכון, אנחנו מבינים את המחיר שנדרש עלינו לשלם בשביל לעמוד בהבטחת היושרה - תכנון וירידה לפרטים. מעבר לאפשרות להכנס למערכת ולבדוק את סטטוס הפרוייקט, המערכת האוטומטית שלנו שולחת בסוף כל שבוע דוח עם סיכום העבודות שבוצעו, ביחד עם תמונות והערות מצד מנהלי העבודה בשטח. גם מחלקה זו חולשת על שני הצירים שכן ארטק משתפת את הלקוחות בפרטי התכנון והביצוע באמצעות המערכות לשיקוף הפרוייקטים. כלל המחלקות מוכלות בתוכה משום שבלעדיכם, לקוחותינו היקרים, אין משמעות לשאר המחלקות

קהל היעד שלנו

ארטק מובילה פרוייקטים בעיקר במגזר העסקי, בדגש על מרחבי עבודה כגון משרדים וחללי עבודה משותפים. עם זאת, החברה בוחרת להוביל מעת לעת פרוייקטים במגזר הפרטי, על מנת לשמור על וורסטיליות ובחינת טכניקות עבודה חדשות בסקיילים נמוכים בהתאם לצרכי הלקוחות. 

giant-building-with-sun.jpg
bottom of page